پیام تسلیت استاد زارعی سبزواری بمناسبت ارتحال آیت الله حاج سید حسن علوی سبزواری

بسمه تعالی انا لله و انا الیه راجعون خبر ارتحال عالم ربانی آیت الله آقای حاج سید محمد حسن علوی سبزواری موجب تالم و تاثر فروان گردید. آن مرحوم یکی از مصادیق بارز کلام گهربار جدش امام صادق (ع) بود که فرمود " من تعلم العلم و عمل به و علم لله دعی فی ملکوت السموات عظیما و قیل  تعلم لله و عمل لله و علم لله" ایشان شخصیتی کم نظیر از جهت تقوی و زهد بود . بیش از پنجاه سال در سبزوار با گفتار و کردار خویش چراغ هدایتی برای خواص و عموم مردم بود . ضایعه فقدان ایشان را به بقیه الله الاعظم ،مراجع عظام تقلید بالاخص رهبر معظم

بسمه تعالی
انا لله و انا الیه راجعون
خبر ارتحال عالم ربانی آیت الله آقای حاج سید محمد حسن علوی سبزواری موجب تالم و تاثر فروان گردید.
آن مرحوم یکی از مصادیق بارز کلام گهربار جدش امام صادق (ع) بود که فرمود " من تعلم العلم و عمل به و علم لله دعی فی ملکوت السموات عظیما و قیل  تعلم لله و عمل لله و علم لله"
ایشان شخصیتی کم نظیر از جهت تقوی و زهد بود . بیش از پنجاه سال در سبزوار با گفتار و کردار خویش چراغ هدایتی برای خواص و عموم مردم بود .
ضایعه فقدان ایشان را به بقیه الله الاعظم ،مراجع عظام تقلید بالاخص رهبر معظم انقلاب و به همشریان سبزواری و بستگان ایشان به خصوص همسر مکرمه تسلیت عرض نموده و حشر این سید جلیل القدر را با اجداد بزرگوارش از خداوند متعال مسالت دارم .
6 جمادی الثانی 1442
عباس علی زارعی سبزواری

موضوع: